Fotogalerie

CESTOU NECESTOU ZA ZÁBAVOU A VZDĚLÁNÍM

27.06.2022

Byli jsme se podívat v Muzeu, u řeky a v Městských sadech

DEN DĚTÍ

04.06.2022

Oslavili jsme DEN DĚTI jak se patří.

Den pro maminky

24.05.2022

Den pro maminky

JARO U MOTÝLKŮ

27.03.2022

JARO U MOTÝLKŮ

ZIMNÍ RADOVÁNKY

04.12.2021

Co jsme všechno zažili v zimě

PODZIM U MOTÝLKŮ

25.09.2021

PODZIM U MOTÝLKŮ

Rozloučení se školáky

22.06.2021

Tak už je to tady... a zase to uteklo jako voda... a z těch našich malých dětí jsou velcí školáci :-) Všechno, co se mohly ve školce naučit, to se naučily a v září už to bude doopravdy :-) Přejeme všem, ať se jim ve škole líbí, ať mají prima kamarády a vše se jim daří ... a někdy si alespoň zlehka vzpomenou na školku Elišku. Držíme vám palce, školáčci :-)

Výlet do Žimrovic

11.06.2021

V úterý 8. 6. jsme se vydali na velký výlet autobusem do Žimrovic. Čekala nás dvoukilometrová "tůra" do lesa a zase zpět :-) Cestou jsem si užili pohled na krásu řeky Moravice, na vysoký, krásný, stinný les a potkali spoustu malých kamarádů (slepýše, užovku, myšku, mravence i zmiji - tu jsme ale obešli velkým obloukem :-) ) Pak u paní učitelky na chatě byla připravena spouta aktivit, které jsme ale zvládli "levou zadní" - motýlková osmičková gragomotorika, hry s lanem, motýlkové pexesa, párování, sudoku, honičky, houpačky, "Cukr káva, limonáda..." A taky svačinkový a obědový piknik a hlavně namočení nožek v osvěžující řece :-) Moc hezký den a moc šikovní Motýlci :-)

Den dětí v Městských sadech

02.06.2021

Kromě pobytu na čerstvém vzduchu, her a prolézaček jsme také pozorovali luční květy, vytvářeli základ herbáře, hráli hry s míčem. Po obědě na nás ve školce čekaly nanuky :-) Vše nejlepší k svátku, děti. :-)

Procházka okolo řeky v Kylešovicích

24.05.2021

Tak jsme se zase byli projít a venku jsme strávili delší čas,než je nám umožněn v běžném provozu (kdy např. "musíme" cvičit oči nebo celé tělo u sestřiček...). Jeli jsme MHD do Kylešovic a prošli se okolo řeky až k Panskému mlýnu a pak zpět okolo Parku přátelství k zastávce. Cestou jsme posvačili (několikrát :-) ), opět si zahráli "hledačku" v přírodě, (tentokrát jsme se zaměřili na "kamarády z hmyzí, plží, mlží a hlavonoží říše") a zase jsme byli úspěšní. Je třeba říci, že děti jsou opravdu dobří hledači :-) Nechybělo ani trochu pohybu na hřišti a hlavně ten pohyb na vzduchu, ten máme rádi :-). Šnečkům se budeme věnovat i dále v týdnu a těšit se budeme zase na další výlet :-)

Copyright © 2020 Mateřská škola Eliška - Všechna práva vyhrazena
Vytvořil WebAp | Webové a grafické studio